Mes Jums atsiųsime komercinį pasiūlymą, jei reikės, susisieksime

MK KOLEKT montavimo patarimai

1 PATARIMAI: keramikinių įdėklų sujungimas
Montuodami keramikinius elementus atkreipkite dėmesį į keramikinių elementų sujungimus. Keramikiniai vamzdžiai tarpusavyje susijungia dėl specialiai išformuotų sujungimų. Keramikiniai vamzdžiai visada įsimauna į apačioje esantį kitą keramikinį vamzdį. Sujungimas su išsikišimu viduje privalo visada būti apatinėje dalyje. Viršutinė vamzdžio dalis – sujungimas su duobute viduje.

2 PATARIMAI: izoliacinio sluoksnio sujungimai
Dėdami mineralinę vatą, atkreipkite dėmesį, kurioje vietoje išsidėsto sujungimai tarp dviejų vatos gabaliukų. Sujungimas tarp gabaliukų negali būti nukreiptas į kamino bloko ventiliacines angeles. Dviejų mineralinės vatos gabaliukų sujungimas turi būti nukreiptas į 1 iš 4 kamino bloko sienelę, tokiu būdu mineralinė vata teisingai apjuos keramikinius kamino įdėklus ir funkcionuos kaip numatyta.

3 PATARIMAI: atstumas iki konstrukcijų
Angos, pereinančios per stogą ar perdangas, turi būti iš visų pusių nutolusios nuo blokelio sienelių bent 2 – 3 cm, o jei konstrukcijos, per kurias eina kaminas yra degios – tai bent 5 cm. Tarpus galima užkišti mineraline vata.

4 PATARIMAI: keramikiniai pajungimo bei pravalos trišakiai
 
  • Pjaunant pajungimo trišakio ar pravalos angas blokelyje būtina palikti šiek tiek didesnį atstumą iki keramikinių elementų dalių, kad keramika nesiliestų su blokelio sienelėmis ir turėtų vietos judėti.
  • Mes siūlome įsigyti pajungimo perėjimą, kuris dedasi ant pajungimo trišakio atšakos, jei naudosite perėjimą, kuris įsimauna į vidų, būtinai atkreipkite dėmesį, kad nebūtų panaudota per standi karščiui atspari virvė susidariusiam oro tarpui užpildyti.
  

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.Sutinku