Mes Jums atsiųsime komercinį pasiūlymą, jei reikės, susisieksime

MK KOLEKT multi

Kamino sistema MK KOLEKT multi panaudojama ne tik šiuolaikiniams kieto bei skysto kuro kondensiaciniams katilams (kai produktų degimo temperatūra mažesnė 200 oC), bet ir šiuolaikinėse apšiltinimo sistemose. Trisluoksnė sistema, pilnai izoliuota mineraline vata, atitinka keliamus aukščiausius reikalavimus. Keramikiniai elementai su mineralinės vatos izoliacija centruojami su centravimo žiedais. Oro tarpas, kuris lieka tarp mineralinės vatos bei keramzitbetonio bloko panaudojamas oro padavimui. Keramikiniai elementai, gaminami Vokietijoje, atitinka aukščiausius W3G klasės reikalavimus. Keramikiniai kamino elementai atsparūs suodžių užsidegimui, net ir dirbant skystame rėžime, taip pat žemoms bei aukštoms temperatūroms. Keramikinis įdėklas pasižymi lygiu paviršiumi bei dideliu atsparumu kondensato veikimui (atsparūs agresyviems koroziniams faktoriams). MK KOLEKT multi keramikiniai elementai ypač atsparūs mechaniniui poveikiui, gręžiami/pjaunami nesibaiminant keramikos įskilimų, be papildomų įpjovimų. Užsakant MK KOLEKT multi kamino sistemą, galima užsakyti keramikinius elementus su jau uždėta mineraline vata. Kamino sistemos montavimas yra paprastas, lengvas bei greitas. Montavimas tampa dar paprastesnis dėl ilgesnių keramikinių elementų, taip sumažinant sujungimų skaičių. MK KOLEKT multi kamino sistemos kokybę patvirtina ir išduoti CE atitikties sertifikatai.

Kaminas pasyviam namui

Kamino konstrukcija, naudojama pasyviuose namuose, skiriasi nuo standartinių kaminų. Standartiniai keramikinių sistemų dūmtraukiai neatitinka reikalavimų, nes keramikos vėdinimui sistemose oras imamas iš patalpos. Naujos kartos įrenginiai, tinkantys pasyviems namams, nuo ankstesniųjų skiriasi sandarumu – keramikos vėdinti nebereikia, oro padavimas į šildymo įrenginį įgyvendinamas išnaudojant oro tarpą tarp blokelio bei izoliacijos. Keramikinio elemento sienelė yra plonesnė – įprastinio keraminio dūmtraukio sienelės storis siekia maždaug pusantro – du centimetrai, modernaus kamino pasyviam namui sienelės storis – daug mažesnis. Kamino sistemos nebijo drėgmės, nėra sąlygų susidaryti rasos taškui. Tokios savybės nulemia keramikinių dūmtraukių pranašumą prieš plienines sistemas. A++ klasės pastatui tinka abiejų tipų sistemos, tačiau svarbu atkreipti dėmesį į sandarumą ir „šalčio tilto“ susidarymą. Montuojant nerūdijančio plieno dūmtraukius pasyviame name neabejotinai susidursime su „šalčio tilto“ problema. Tokias pačias savybės turi turėti ir įrenginiai, jungiami prie dūmtraukių sistemų – turi būti sandarūs. A klasės pastatams netinka ir įprasti židiniai, kurie orą kūrenimui imdavo iš patalpos. Šios klasės pastatams reikalingi sertifikuoti įrenginiai, kur turi degimui reikalingo oro jungtį iš lauko bei turi antrinio degimo sistemą.

Modulinių kaminų sistemų charakteristikos

MK KOLEKT multi

Greitai sudaro gerą trauką;

Yra atsparus rūgštims;

Atsparus aukštos temperatūros poveikiui.

Tinka katilams naudojantiems įvairų kurą (malkas, anglis, dujas, granules ir kt.).
Tinka eksploatuoti su katilais uždara degimo kamera bei kondensaciniais katilais, tinka naudoti ir kaip koncentrinę kondensacinę kamino sistemą, kur reikalingas atskiras oro padavimas į šildymo įrenginį.
Keramikiniai dūmtraukių vamzdžiai atsparūs suodžių užsidegimui ir atitinka aukščiausios W3G klasės reikalavimus.
Keramikinis įdėklas skirtas darbui aukštoje ir žemoje temperatūroje (nuo 60 iki 600 oC).
Keramikinis įdėklas pasižymi lygiu paviršiumi bei dideliu atsparumu kondensato veikimui.
Keramikiniai įdėklai gaminami įvairių skersmenų (mm): Ø120;Ø140; Ø160; Ø180; Ø200; Ø250; Ø300.
Keramikinis įdėklas plona sienele, bet tuo pačiu išlaikantis tvirtumą kaip ir storaskluosnis keramikinis įdėklas.
Izoliuotas keramikinis vamzdis centruojamas keramzitbetonio bloke su centravimo žiedu.
Dėka centravimo žiedų sudaromas oro tarpas papildomam oro padavimui.
Mažas sujungimų skaičius dėka ilgesnių keramikinių elementų.
Ugnies atsparumas - 90 min.
Greitas ir nesudėtingas montavimas.
Gaminiai sertifikuoti.


  

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.Sutinku