Mes Jums atsiųsime komercinį pasiūlymą, jei reikės, susisieksime

Pristatymo sąlygos

Prekės pristatomos per 1-3 darbo dienas nuo užsakymo atlikimo. Prekės, kurių sandėlyje laikinai neturime, klientui patvirtinus pristatomos vėliau. Apie prekių pristatymo laiką klientas informuojamas telefonu ar el. paštu. Kai pristatymas yra nereikalingas, galite tiesiog atvykti patys ir atsiimti užsakytas prekes jau tą pačią dieną, gavę patvirtinimą, kad to regiono sandėliuose jau sukomplektuotas užsakymas.

Siuntos pristatymo metu Pirkėjas ar, priklausomai nuo atvejo, Pirkėjo atstovas privalo kartu su transporto įmonės atstovu patikrinti siuntos pakuotės būklę, prekių kiekį, kokybę. Pirkėjas ar jo atstovas, pastebėjęs siuntos pažeidimą, siuntos turi nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai.

Mūsų internetinėje parduotuvėje formuodami užsakymą galite pasirinkti iš šių pristatymo būdų (pristatymo kaina gali būti pakeista, priklausomai nuo užsakymo svorio, prieš tai informuojant Pirkėją):

  1. Pristatymas Vilniaus mieste (pristatymo kaina 100,00 lt + PVM).

    - Pasirinkus šį pristatymo būdą, užsakytos prekės bus atvežtos į Vilniuje esančius objektus už 100,00 lt + PVM mokestį.

  2. Pristatymas už Vilniaus ribų (1,70 lt/km + PVM).

    - Pasirinkus šį mokėjimo būdą, prekės pristatomos į visoje Lietuvoje esančius objektus už kiekvieną nuvažiuotą kilometrą iki objekto imamas 1,70 lt + PVM mokestis.

  3. Atsiėmimas vietoje.

    - Pasirinkus šį mokėjimo būdą prekės nebus pristatomos į pasirinktą objektą, užsakymas tiesiog bus sukomplektuotas pasirinkto regiono sandėliuose. Apie užsakymo sukomplektavimą Jūs būsite informuoti telefonu ir/arba el. paštu.

  

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.Sutinku