Mes Jums atsiųsime komercinį pasiūlymą, jei reikės, susisieksime

Duomenų apsauga

Jūsų pateikti duomenys (el. pašto adresas, vardas, pavardė, adresas ir kt.) naudojami tik tinkamam paslaugų teikimui. Be Jūsų leidimo Mes jokiu būdu neperduodame Jūsų asmeninių duomenų tretiesiems asmenims, nesusijusiems su mūsų tiesioginių paslaugų teikimu, išskyrus LR įstatymų nustatyta tvarka.

Slapukų naudojimas
Duomenų tvarkymas naudojant slapukus neleidžia nei tiesiogiai, nei netiesiogiai nustatyti Jūsų tapatybės. Slapuko rinkmena galime rinkti bendrąją informaciją, kurią naudojame tinklapyje lankytojų praleistam laikui nustatyti, lankytojų naršymo įgūdžiams analizuoti ir tinklapio tobulinimo sprendimams priimti, siekiant kuo geriau tenkinti lankytojų poreikius. Naudojant slapukus, jie persiunčiami į Jūsų kompiuterį automatiškai. Slapukas saugomas standžiajame diske su perduodama informacija. Slapuku gauti duomenys padeda gerinti tinklalapio darbą ir Jums siūlomų paslaugų kokybę.
  

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.Sutinku