Mes Jums atsiųsime komercinį pasiūlymą, jei reikės, susisieksime

Paslaugų teikimo sąlygos kaminai.com

PIRKIMO-PARDAVIMO SUTARTIS


Sutartis tarp Jūsų ir Mūsų laikoma sudaryta nuo to momento, kai Jūs e-parduotuvėje, suformavę prekių krepšelį, nurodę pristatymo adresą, pasirinkę apmokėjimo būdą ir susipažinę su mūsų taisyklėmis, paspaudžiate mygtuką “Patvirtinti užsakymą”.

Jei Jūs nesate susipažinęs/susipažinusi su Parduotuvės Taisyklėmis, Jums nesuteikiama galimybė pateikti užsakymus. Visais atvejais laikoma, jog Klientas yra susipažinęs su Taisyklėmis ir joms pritaria, jeigu prieš užsakydamas prekes, jis patvirtina savo pritarimą pažymėdamas varnelę laukelyje „Su taisyklėmis susipažinau bei sutinku“.

PRISTATYMAS


Prekės pristatomos per 1-3 darbo dienas nuo užsakymo atlikimo. Prekės, kurių sandėlyje laikinai neturime, klientui patvirtinus pristatomos vėliau. Apie prekių pristatymo laiką klientas informuojamas telefonu ar el. paštu. Kai pristatymas yra nereikalingas, galite tiesiog atvykti patys ir atsiimti užsakytas prekes jau tą pačią dieną, gavę patvirtinimą, kad to regiono sandėliuose jau sukomplektuotas užsakymas.

Siuntos pristatymo metu Pirkėjas ar, priklausomai nuo atvejo, Pirkėjo atstovas privalo kartu su transporto įmonės atstovu patikrinti siuntos pakuotės būklę, prekių kiekį, kokybę. Pirkėjas ar jo atstovas, pastebėjęs siuntos pažeidimą, siuntos turi nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai.

Mūsų internetinėje parduotuvėje formuodami užsakymą galite pasirinkti iš šių pristatymo būdų (pristatymo kaina gali būti pakeista, priklausomai nuo užsakymo svorio, prieš tai informuojant Pirkėją):

 1. Pristatymas Vilniaus mieste (pristatymo kaina 100,00 lt + PVM).

  - Pasirinkus šį pristatymo būdą, užsakytos prekės bus atvežtos į Vilniuje esančius objektus už 100,00 lt + PVM mokestį.

 2. Pristatymas už Vilniaus ribų (1,70 lt/km + PVM).

  - Pasirinkus šį mokėjimo būdą, prekės pristatomos į visoje Lietuvoje esančius objektus už kiekvieną nuvažiuotą kilometrą iki objekto imamas 1,70 lt + PVM mokestis.

 3. Atsiėmimas vietoje.

  - Pasirinkus šį mokėjimo būdą prekės nebus pristatomos į pasirinktą objektą, užsakymas tiesiog bus sukomplektuotas pasirinkto regiono sandėliuose. Apie užsakymo sukomplektavimą Jūs būsite informuoti telefonu ir/arba el. paštu.


APMOKĖJIMAS


Pirkdami kaminai.com internetinėje parduotuvėje galėsite pasirinkti iš kelių apmokėjimo būdų:

 1. Bankinis pavedimas.

  - Pasirinkę šį mokėjimo būdą bei patvirtinę užsakymą, palaukite kol gausite iš pardavėjo patvirtinimą bei išankstinio apmokėjimo sąskaitą, pagal kurią atsiskaitysite už nupirktus produktus.

 2. Grynais pinigais.

  - Pasirinkę šį mokėjimo būdą už nupirktus produktus galėsite atsiskaityti atvažiavę šių atsiimti arba Mūsų vairuotojui pristačius užsakymą į Jūsų nurodytą objektą.


DUOMENŲ APSAUGA


Jūsų pateikti duomenys (el. pašto adresas, vardas, pavardė, adresas ir kt.) naudojami tik tinkamam paslaugų teikimui. Be Jūsų leidimo Mes jokiu būdu neperduodame Jūsų asmeninių duomenų tretiesiems asmenims, nesusijusiems su mūsų tiesioginių paslaugų teikimu, išskyrus LR įstatymų nustatyta tvarka.


GRĄŽINIMAS


Vartotojų įsigytų prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001m. birželio 29d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 "Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo”.

Pirkėjas turi teisę grąžinti prekę per 14 dienų nuo jos įsigijimo datos. Perkant prekes iš elektroninės parduotuvės, esančios kitoje Europos Sąjungos valstybėje, gali būti, kad Jums teks sumokėti prekės grąžinimo išlaidas ir ilgiau laukti, kol Jūsų pinigai bus grąžinti. Prekes grąžinate savo sąskaita, išskyrus atvejus, kai prekė yra nekokybiška.

Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas, grąžinamas toje pakuotėje, kurioje jis buvo pristatytas. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta.

Pinigai už kokybiškos prekės pristatymą negrąžinami.

Pastaba: Jūs neturite teisės persigalvoti ir atšaukti užsakymą, jei internetu perkate prekes pagamintas pagal spec. užsakymą ar pritaikytus Jūsų asmeniniams poreikiams.


GARANTIJOS


Visoms prekėms taikomi gamintojo nustatyti garantiniai terminai. Prekei, sugedus garantiniu laikotarpiu, remontas atliekamas nemokamai. Jei garantinis laikotarpis yra pasibaigęs, prekei nėra suteikiamas garantinis aptarnavimas, tačiau galime Jums pasiūlyti negarantinį aptarnavimą, kurį atliks Mūsų kvalifikuoti meistrai.

Garantija nesuteikiama, jeigu:

 • Prekė yra mechaniškai pažeista;
 • Buvo naudojami netinkami priedai;
 • Prekė buvo naudojama ne pagal paskirtį, nesilaikant eksploatavimo sąlygų;
 • Pažeistos dūmtraukio montavimo, eksploatavimo, prijungimo taisyklės ir sąlygos išdėstytos STR 2.01.04:2004 „Gaisrinė sauga. Pagrindiniai reikalavimai“, STR 2.08.01:2004 „Dujų sistemos pastatuose“, STR 2.09.02:2005 „Šildymas vėdinimas ir oro kondicionavimas“, statybos taisyklės ST 8860237.02:1998 „Kieto kuro šildymo krosnių pastatuose įrengimo taisyklės“ ar kitos LR normos bei reikalavimai;
 • Prietaisas buvo perkaitintas ar yra aiškūs perkrovos požymiai;
 • Prekė buvo neprižiūrima;
 • Prekę remontavo (bandė remontuoti) ne pardavėjo ar gamintojo atstovas;
 • Gedimams, kuriuos sukėlė stichinės nelaimės (potvynis, žaibas ir pnš.).
 •   

  Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.Sutinku